Divadelní ples 2012

Na našem plese musíme pro návštěvníky nachystat pokaždé nějaké překvapení, které nás odliší od jiných plesů. Protože jsme letos sehráli představení Tři mušketýři, nemohli jsme si nechat ujít příležitost ukázat bojové umění našich mužů i na tanečním parketu.

 • Šťastná dáma v náručí pravého mušketýra. Jejím tanečníkem je Porthos alias Vladimír Brož.
 • Na každý správný ples patří předtančení - to abychom si uvědomili v porovnání s profesionály jak jsou naše taneční výkony slabé.
 • Mladým tanečníkům to opravdu slušelo a krásně tančilo.
 • Mladé a krásné předtanečníky vypudili z parketu naši mušketýři. Na fotografii vidíme Martina Dvořáka jako d´Artagnana a Zdeňka Zenáhlíka jako Athos.
 • Je vidět, že ani ples se neobešel bez bojů. To když si na naše mušketýry dovolili "záporáci" z divadelního představení. Na Athose (Zdeněk Zenáhlík) a Aramise (David Sulaiman) útočí kardinálovi vojáci Rochefort (Milan Šváb) a Fache (Václav Peltan).
 • Ukázkový šermířský postoj vidíme u d´Artagnana v podání Martina Dvořáka. Jeho skutečný učitel šermu Zdeněk Zenáhlík se brání jako Athos.
 • U této fotografie nelze napsat jiný komentář než staré známé a okřídlené "Jeden za všechny, všichni za jednoho!". Zprava stojí Zdeněk Zenáhlík, Martin Dvořák, Vladimír Brož a David Sulaiman.
 • Kde jinde se vám může poštěstit tančit s opravdovým mušketýrem než na plese spolku divadelních ochotníků Rieger? S krásnou dámou tančí d´Artagnanův otec alias Stanislav Kubát.
 • Je pravda, že na ochotnickém plese nelze vyhrát v tombole zajíce (ať už v pytli nebo bez) ale ze vstupenek losujeme pár šťastlivců, kteří si odnášejí sladké dobroty. Dort předává Vladimír Brož a Luboš Rafaj, který celý ples moderoval.
 • Napsala jsem u minulé fotografie že losujeme výherce sladkých dobrot? Tak nad tímto obrázkem se musím opravit - dobroty byly nejen sladké, ale také slané, voňavé a uzené.
 • Úplně slyším hrát rock´n´roll při pohledu na tuto fotografii. Na parketu to rozparádili Miroslava Martínková a Miloš Vosyka.

Vážení a milý příznivci našeho spolku,

vzhledem k mimořádnému opatření, které vydala Bezpečností rada státu, musíme od 10. 3. 2020 do odvolání zrušit všechna plánovaná představení. Vstupenky , které jste si zakoupili na představení Někdo to rád horké, budete moci vrátit v Informačním turistickém centru na Masarykově náměstí 10 v Pelhřimově od pondělí 27.4.2020 každý pracovní den od 8:30-12:30 a 13:00 - 15:30.

Lístky musí být vráceny do 29.5.2020

Někdo to rád horké - přesouváme na září!

Předprodej na přesunutá představení Někdo to rád horké začíná 1.6.2020 v Informačním turistickém centru na Masarykově náměstí 10 v Pelhřimově

Termíny září:

2.září středa

4. září pátek

5. září sobota

9. září středa

11. září pátek

12. září sobota v 15 hodin

14. září pondělí

16. září středa

18. září pátek - derniéra

Začátek představení v 19 hod. v pelhřimovském Divadle Lubomíra Lipského

Kontakt

E-mail: info@ochotnici.info