A je to v pytli!

Divadelní sezona 2014-2015

Je to vůbec poprvé, kdy Ray Cooney a jeho syn Michael napsali společně hru.

Původní název frašky zní: Tom, Dick a Harry. Jsou to jména tří bratrů, kteří žijí v současném Londýně. Vlastní příběh, který je plný humorných záměn i dramatických zvratů, se odehraje během několika hodin. Začíná jednoho jarního rána, kdy mladí manželé Tom a Linda Kerwoodovi s napětím očekávají pracovnici z úřadu pro adopci dětí, která má rozhodnout o jejich dalším osudu.

Postupně však musí čelit nečekaným problémům, počínaje pašovanými cigaretami a konče tajuplným pytlem, který je zdrojem četných veselých i téměř hororových zápletek. Přitom většinu komplikací mají na svědomí Dick a Harry se svými "geniálními nápady", jak pomoci Velkému bratru Tomovi. Nový název A je to v pytli! není jednoznačný a pointa je opravdu nečekaná…

Režie: Marie Steinhauserová

Hrají:

Luboš Rafaj (Tom Kenwood), Zdeněk Martínek (Dick Kenwood), Zdeněk Zenáhlík (Harry Kenwood), Miroslava Martínková (Linda, Tomova manželka), Stanislava Mikulášková (Kateřina), Stanislav Kubát (Andrea, dědeček Kateřiny), Blanka Kotenová (Paní Potterová), Vladimír Brož a Milan Šváb (Boris)

V městském divadle jsme na konci března ukončili další sezonu s úžasnou komedií ,, A je to v pytli! " Odehráli jsme celkem 10 představení. Hra byla nejvíce náročná pro hlavního hrdinu Toma Kenwooda, který takřka ,,neslezl z jeviště". Všem hercům jejich role bezvadně padly a i proto se divadlo neustále otřásalo smíchem.

Kontakt

E-mail: info@ochotnici.info