A je to v pytli!

Divadelní sezona 2014-2015

Je to vůbec poprvé, kdy Ray Cooney a jeho syn Michael napsali společně hru.

Původní název frašky zní: Tom, Dick a Harry. Jsou to jména tří bratrů, kteří žijí v současném Londýně. Vlastní příběh, který je plný humorných záměn i dramatických zvratů, se odehraje během několika hodin. Začíná jednoho jarního rána, kdy mladí manželé Tom a Linda Kerwoodovi s napětím očekávají pracovnici z úřadu pro adopci dětí, která má rozhodnout o jejich dalším osudu.

Postupně však musí čelit nečekaným problémům, počínaje pašovanými cigaretami a konče tajuplným pytlem, který je zdrojem četných veselých i téměř hororových zápletek. Přitom většinu komplikací mají na svědomí Dick a Harry se svými "geniálními nápady", jak pomoci Velkému bratru Tomovi. Nový název A je to v pytli! není jednoznačný a pointa je opravdu nečekaná…

Režie: Marie Steinhauserová

Hrají:

Luboš Rafaj (Tom Kenwood), Zdeněk Martínek (Dick Kenwood), Zdeněk Zenáhlík (Harry Kenwood), Miroslava Martínková (Linda, Tomova manželka), Stanislava Mikulášková (Kateřina), Stanislav Kubát (Andrea, dědeček Kateřiny), Blanka Kotenová (Paní Potterová), Vladimír Brož a Milan Šváb (Boris)

V městském divadle jsme na konci března ukončili další sezonu s úžasnou komedií ,, A je to v pytli! " Odehráli jsme celkem 10 představení. Hra byla nejvíce náročná pro hlavního hrdinu Toma Kenwooda, který takřka ,,neslezl z jeviště". Všem hercům jejich role bezvadně padly a i proto se divadlo neustále otřásalo smíchem.

Vážení a milý příznivci našeho spolku,

vzhledem k mimořádnému opatření, které vydala Bezpečností rada státu, musíme od 10. 3. 2020 do odvolání zrušit všechna plánovaná představení. Vstupenky , které jste si zakoupili na představení Někdo to rád horké, budete moci vrátit v Informačním turistickém centru na Masarykově náměstí 10 v Pelhřimově od pondělí 27.4.2020 každý pracovní den od 8:30-12:30 a 13:00 - 15:30.

Lístky musí být vráceny do 29.5.2020

Někdo to rád horké - přesouváme na září!

Předprodej na přesunutá představení Někdo to rád horké začíná 1.6.2020 v Informačním turistickém centru na Masarykově náměstí 10 v Pelhřimově

Termíny září:

2.září středa

4. září pátek

5. září sobota

9. září středa

11. září pátek

12. září sobota v 15 hodin

14. září pondělí

16. září středa

18. září pátek - derniéra

Začátek představení v 19 hod. v pelhřimovském Divadle Lubomíra Lipského

Kontakt

E-mail: info@ochotnici.info